Projektuję, wdrażam...

Logo, identyfikacja wizualna

Brand design czyli kreowanie świadomości marki. Najistotniejsze dla marki jest nazwa, logo i slogan. Ważne jest aby w każdym komunikacie były spójne, dzięki czemu skutecznie zapadną w podświadomości klienta. Dlatego kluczowa jest identyfikacja wizualna, czyli przemyślane wzory wyglądu w przekazie reklamowym.

Branding dla Allkomp

Strony i sklepy www

Projektuję i wdrażam strony www i sklepy internetowe. Podczas procesu projektowania zwracam szczególną uwagę na użyteczność i funkcjonalność witryn. Istotna jest również nawigacja, interaktywność, architektura informacji, a także synergia zawartości, czyli tekstów, elementów audio i video, zdjęć i linków.

WebDesign Dreamdental

Projekty do druku

Projektuję i przygotowuję materiały do technik poligrafii w drukarni. To projekty na różnorodne nośniki reklamowe, za pomocą których można promować markę lub wydarzenie. DTP to pochodna procesu identyfikacji wizualnej, czyli druk wizytówek, katalogów, banerów, a także kompozycji logo na materiałach reklamowych.

DTP Limanova Hotel

Graphic Design

Tworzę efektywne wizualnie projekty graficzne. Projektując zwracam uwagę na minimalizm formy, czytelność i gradację informacji. Stosuję zasady równowagi i proporcji w projekcie, aby wzrok odbiorcy płynnie poruszał się po obrazie. Dobieram kolorystykę i krój pisma aby wzbudzić emocje i zrealizować cel projektu.

Grafiki dla KS Harnaś

e-Marketing

Marketing internetowy to ogół koncepcji mających na celu zwiększenie widoczności marki w Internecie, przy pomocy najczęściej używanego narzędzia, którym jest strona internetowa. Najpopularniejsze stosowane działania to organiczne: pozycjonowanie stron www, oraz kampanie Google Ads.

eMarketing Wnetubranie

Social Media

Reklama w Social Media (Facebook, Instagram, Linkedin) jest istotnym czynnikiem zwiększającym interakcję klienta z firmą. Oferuję administrację i kampanie na profilach w serwisach społecznościowych. Za pośrednictwem Social Media można docierać do nowych klientów, oraz spajać ze sobą obecnych budując ich lojalność.

Social Media ChatkaAgi

"Geniusz to 1% talentui 99% ciężkiej pracy"

Zapraszam do współpracy... To Twój "strzał w dziesiątkę".

Zadzwoń lub napisz