CzyszczenieAut

Czyszczenie Aut to marka stworzona przez pasjonata czterech kółek. Jest to nowoczesny punkt, w którym Michał kompleksowo zadba o czystość lakieru, karoserii oraz wnętrza i tapicerki samochodu. Celem działań reklamowych jest stale rosnąca liczba Klientów. Stworzona identyfikacja wizualna potwierdziła rozpoznawalność, oraz podniosła prestiż właściciela marki na rynku lokalnym.

Dla punktu zajmującego się kompleksowym czyszczeniem, myciem oraz usługami korekty i pielęgnacji lakieru wdrożyłem w pełni responsywną stronę internetową. Przystosowałem witrynę na każdą rozdzielczość urządzeń, aby treści i zdjęcia wyświetlały się prawidłowo. Strona www CzyszczenieAut zawiera również szereg informacji, w jaki sposób oraz jaki czas jest przewidziany na wykonanie konkretnej usługi. Zaprojektowałem szczegółowy cennik z podziałem na poszczególne klasy samochodów, aby użytkownik miał całościowy wgląd na ofertę. Funkcjonalność rezerwacji online zaprojektowałem z podziałem na kroki, aby Klient w prosty i przystępny sposób skorzystał z usług. Zobacz stronę internetową CzyszczenieAut.pl

Zaprojektowałem również szereg materiałów drukowanych. Wizytówki z folią soft touch, pozwalającą na zyskanie unikalnego efektu aksamitnego dotyku przygotowałem do nadruku w technologii UV 3D. Dokonałem pomiaru samochodu, w celu zaprojektowania oklejenia folią polimerową.

Sprawdź także realizację dla internetowego sklepu Wnetubranie.pl