Solar Fresh

Solar Fresh to marka stworzona w odpowiedzi na technologiczną rewolucję, pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych. Wymyśliłem nazwę, która nawiązauje do świeżego podejścia do rozwiązań w branży pozyskiwania energii ze słońca.

Dla firmy świadczącej montaż oraz serwis instalacji fotowoltaicznych, zaprojektowałem i wykonałem responsywną witrynę internetową, wraz ze sklepem internetowym oraz logo. Solar Fresh jest dystrybutorem i instalatorem paneli fotowoltaicznych, oraz wszelkich komponentów polskiej produkcji. Świadczy kompleksowe doradztwo w kwestiach formalnych z dostawcą energii oraz zwrotem dotacji z tytułu instalacji fotowoltaicznej. Zobacz realizację SolarFresh.pl

Logo nawiązauje barwami i stylistyką do pozytywnego podejścia w filozofii pozyskiwania czystej energii oraz dbania o środowisko naturalne. Konstrukcja sygnetu na bazie koła bardzo dobrze komponuje się w prezentacji brandu na różnorodnych nośnikach. Logotyp został oparty na prostym i wyraźnym, bezszeryfowym kroju pisma. Przygotowałem również materiały identyfikujące komponenty (skrzynki elektryczne).

Zobacz również realizację dla sklepu i serwisu komputerowego oraz dostawcy światłowodu firmy Allkomp.pl